Přístroj pro magnetickou akupunkturu Tiens
pristroj-akupunktura

PŘÍSTROJ PRO MAGNETICKOU AKUPUNKTURU

ACUPOINT TREASURE XUE BAO

 

 

Při vývoji přístroje pro magnetickou akupunkturu biologických bodů (MAB) byly využity nejmodernější technologie a zároveň také základy dávné čínské teorie akupunktury.

MAB značky Tianshi (Tiens) v sobě spojuje nejnovější poznatky moderní magnetomechaniky o regeneraci organizmu s možnostmi impulsní stimulace proudění energie.

MAB je regenerační a současně profylaktický přístroj, jeho používání je díky konstrukčnímu řešení a malým rozměrům (vejde se do kapsy) velmi jednoduché.

MAB efektivně snižuje krevní tlak, zmírňuje záněty a syndromy bolesti, aktivizuje TSIN-LO, zlepšuje mikrocirkulaci.

Přístroj MAB XUE BAO představuje další stupínek v rozvoji metody akupunktury staré Číny, novou generaci kouzelných „magických jehel".

Tradiční jehly však umí používat jen lékaři, zatímco přístroj MAB SIUE BAO mohou pro regeneraci a prevenci onemocnění používat bez výjimky všichni. Aplikace tradičních jehel může způsobovat bodavou bolest a někdy může způsobit dokonce otravu krve, zatímco XUE BAO naprosto vylučuje možnost bolestivých efektů nebo nebezpečných následků.
Rychlé dosažení kýženého výsledku je jednou z typických vlastností SIUE BAO.

Přístroj rychle snižuje krevní tlak, má protizánětlivé a anestetické účinky, zklidňuje tělo i duši a snižuje koncentraci škodlivých látek v organizmu.