Osobní masážní přístroj Tiens pro normalizaci arteriálního tlaku (ježek)
jeek1

OSOBNÍ MASÁŽNÍ PŘÍSTROJ PRO NORMALIZACI ARTERIÁLNÍHO TLAKU

APPARATUS OF BLOOD PRESSURE REDUCTIONTento přístroj je léčícím terapeutickým aparátem na snižování tlaku založeným na technických výzkumech v oblasti biomedicíny a také pomáhá odstranit bolesti hlavy, migrény, bolesti krční páteře a kloubů (kolena, ramena...), záněty karpálních tunelů apod.

Přístroj vyvinul laureát osmi mezinárodních zlatých medailí za vědecko–technický vynález a design pan Gao Tsia Tung.

Tento přístroj na rozdíl od ostatních přístrojů na snížení tlaku vyniká následujícími vlastnostmi:
 • Malé rozměry přístroje. Průměr nepřesahuje 10 cm, je možné přístroj držet v jedné ruce.                      Lidé nejrůznějšího věku jej mohou používat samostatně, bez pomoci další osoby.
 • Nízká váha přístroje. Přístroj je možné nosit stále s sebou.
 • Při použití nevznikají žádné komplikace ani potíže. Použití je velmi snadné a jednoduché.
 • Jeho zvláštností je pět NE:
  • není magnetický
  • nepotřebuje další zdroj energie
  • není nutné propojení s vnějším vodičem
  • není nutné speciálně přikládat přístroj k akupunkturním bodům, protože přístroj sám při kontaktu s tělem začne působit právě na ty zóny, kde se nacházejí tyto body
  • není nutná pomoc jiné osoby. Pokud dodržíte postup podle obrázků, dosáhnete očekávaného výsledku léčení. Bez pomoci jiné osoby, časově neomezeně budete moci používat přístroj právě v tu dobu, která vám vyhovuje, na místě, které vám vyhovuje, a budete okamžitě moci dosáhnout kýženého výsledku.
 • Snížení tlaku za 3 minuty. Pacienti, kteří trpí hypertenzí I. stupně, dosáhnou snížení tlaku po 3–5 minutovém použití přístroje. Je možné současně užívat léky na snížení tlaku, neměly by se vyskytnout žádné vedlejší účinky.
 • Přístroj má dvojí regulační účinek: při zvýšeném tlaku působí jako přístroj na snížení tlaku a při nízkém tlak normalizuje.
 • Rychlé zlepšení symptomů seborey, plešatění a místních lysin. Používání přístroje umožňuje dlouhodobě kontrolovat plešatění v důsledku seborey a vznik místních lysin. Lidem středního a mladšího věku mohou po používání přístroje znovu začít růst vlasy. Lidé, kteří brzy zešedivěli             (v mládí nebo ve středním věku), pozorují po používání přístroje, že jim vlasy začínají tmavnout. Více než tisíc klinických pacientů, kteří si stěžovali na hypertonii, vypadávání vlasů v důsledku seborey, na migrény a jiná onemocnění, používalo každodenně přístroj a dodržovalo přesně pokyny uvedené v návodu. Účinek byl viditelný. Přístroj má i preventivní účinky proti vzniku seborey a proti vypadávání vlasů, stimuluje rovněž krevní oběh v pokožce hlavy, zlepšuje vyživování vlasových kořínků a zlepšuje růst vlasů. Upozornění: pacienti, kteří již nemají vlasové kořínky, nemohou obnovit růst vlasů ani obnovit vlasové kořínky.
 • Produkce, která s sebou přináší zdraví a radost ze života - tento přístroj mohou používat také studenti, aby zvýšili cirkulaci krve v mozkové kůře. Přístroj také snižuje kladné náboje v oblasti hlavy, posiluje mozek, zlepšuje paměť, zvyšuje imunitu atd. Pokud budou přístroj používat lidé středního věku a mládež, budou moci předejít hypertonii, kardiovaskulárním a jiným onemocněním.