Všeobecně - dávkování:

zdravi

V následujících léčebných kúrách naleznete příklady použití biologicky aktivních doplňků výživy Tianshi (Tiens) při prevenci a odstraňování nemocí a poruch organizmu.

Programy jsou členěny dle jednotlivých částí lidského těla a problémů, které u nich nejčastěji nastávají.

Samostatné oddíly jsou věnovány dětem, imunitě, alergii a rakovině.

Užívání přírodních bioaktivních doplňků výživy v rámci odstraňování zdravotních potíží je vždy nutno přizpůsobit Vašemu současnému zdravotnímu stavu a možným zdravotním souvislostem...

Pro jejich posouzení a sdělení vhodného dávkování konkrétně pro Vaši osobu mi proto napište ZDE!

Pro zobrazení obecného léčebného postupu klikněte na jeho název (a pak vyhledejte níže na stránce) :

1. Zdravý trávicí trakt


2. Zdravé plíce

3. Zdravé srdce a cévní systém
4. Zdravé klouby
5. Zdravé ledviny
6. Látková výměna a zdravá hormonální rovnováha

7. Stres a zdravý mozek

8. Zdravá kůže a smyslové orgány

9. Zdravé dětství
10. Život bez infekce
11. Život bez rakoviny

 

Proces léčby začíná uvědoměním si toho, že člověk je sám příčinou svého stavu a sám ho může a musí změnit. Ne lékaři, ne společnost, ale on sám...

V Číně nejsou specialisté na jednotlivé orgány jako u nás, ale lékaři, kteří léčí člověka jako jednotný celek. My přece nejsme jen jednotlivé "náhradní díly " organizmu. A právě proto se tibetská medicína, která pacientovi neléčí jednotlivě ruku, nohu, oko atd. zabývá tím, že regeneruje celý organizmus, uvádí ho do nejnutnějšího funkčního stavu.

V tibetské medicíně představuje podstatu zdraví rovnováha mezi dvěma energiemi - jing a jang, tj. rovnováha mezi psychickou a fyzickou podstatou člověka. Příravky Tiens jsou unikátní i v tom, že právě normalizují také duševní rovinu našeho zdraví. Jsou připraveny podle receptů (formulí) starých ař 5 tisíc let, které byly kdysi vytvořené pro císaře a později byly používány pouze pro čínské vedoucí stranické pracovníky. Teprve od r. 1995 byly tyto formulky poprvé vyvezeny na zahraniční trhy. Podrobnější charakteristika přípravků Tiens - ZDE


Při využívání produkce korporace Tiens je nezbytné dodržovat následující doporučení:

1. - Počáteční užívání BADů ve velkých dávkách může u některých lidí vyvolat mohutné vylučování nečistot. To se může projevit bolestmi svalů, kloubů, točením hlavy, výskytem hořkosti v ústech, změnou barvy moči a stolice, častější stolicí, kožní vyrážkou. Též může dojít ke zhoršení dlouho trvajících chronických onemocnění. Proto musí být dávkování BADů u každého člověka individuální s přihlédnutím k jeho zdravotnímu stavu. V první etapě užívejte maximálně 5-7 produktů souběžně za den.

2. - Při projevených symptomech nějakého onemocnění začněte užívat produkty Tiens současně s oficiálními léčebnými prostředky.

3. - Při nemocech s diagnostikovanými kameny v ledvinách, žlučníku, zvýšeném nitrolebečním tlaku, při žaludečním vředu a vředu na dvanáctníku a u starých lidí začněte užívání produktů Tiens od malých dávek.

4. - Při používání BADů u dětí je třeba přísně dodržovat předpis užívání, začít mini dávkami pod dohledem lékaře a neignorovat dané kontraindikace.

5. - Nelze očekávat okamžité zlepšení zdravotního stavu. První příznaky zlepšení vlastních pocitů po začátku užívání BADů podle individuálně sestaveného programu:

- při akutních respiračních onemocněních se projevují za 2-4 dny užívání

- při chronických, dlouhotrvajících nemocech během 8-14 týdnů užívání BADů

6. - Není třeba užívat BADy nepřetržitě více než 6 měsíců. Po této době je nutno udělat na 1-3 měsíce přestávku


V uvedených ozdravných programech byly použity poznatky spolupracujících lékařů, profesorů, kandidátů lékařských věd, dietologů a ekologů z praxe při léčbě a biokorekci základních chorob biologicky aktivními doplňky výživy Tianshi (Tiens).

Zdroj: Soubor přednášek – Přírodní produkty TianShi, 2007

 
Copyright © 2024 Čínská přírodní medicína-bylinky na chronické i akutní zdravotní potíže. Všechna práva vyhrazena.
Design by 4feet.cz.