Nejčastější dotazy

dotazy

Proč bych měl(a) začít uzdravovat svůj organizmus výživovými doplňky Tiens podle východní medicíny?

Především proto, že jde o přírodní biologicky aktivní doplňky stravy.

Účinkují komplexně na celý organizmus a doplněním nutných vitamínů, minerálů, aminokyselin a jiných životně důležitých látek, které se bohužel již dnes ve většině potravin nenacházejí (viz článek Naše stravování-ZDE), dostávají orgány a jejich vzájemné působení do rovnováhy.

Na rozdíl od léků a antibiotik nemají vedlejší účinky a nevyvolávají žádnou závislost.

Odstraňují příčiny nemocí, nejen jejich projevy a následky.

Západní medicína prostě bojuje s nemocí všemi způsoby a dostupnými metodami (k něm patří i skalpel, chemie, ozařování). Takový postup má skutečně svůj význam v případě akutních a neodkladných stavů, je však bohužel neefektivní u chronických nemocí, u rehabilitace a především při prevenci onemocnění.

Východní medicína funguje jinak. Říká nám, že "nemoc - to je signál o tom, že v těle není cosi v pořádku. Měli bychom proto bojovat ne s nemocí, ale dát si své zdraví do původního stavu." Východní medicína tedy odstraňuje příčinu nemoci. V Číně nejsou specialisté na jednotlivé orgány jako u nás, ale lékaři, kteří léčí člověka , jeho tělo (a duši) - jako celek. A pouze tehdy, když pomohou pacientovi uvést jeho zdravotní stav do původního stavu, nemoc sama odejde.

Na své zdravotní problémy v současné době již užívám předepsané léky od lékaře. Mohu začít i s přípravky Tiens?

Ano, můžete – velkou výhodou přírodních bioaktivních doplňků Tiens je právě vzájemná slučitelnost s léky klasické medicíny, a navíc i schopnost zvyšovat jejich účinky.

Pokud tedy své chronické (příp. akutní) problémy již léčíte lékařem předepsanými léky, užívejte je dále, současně na základě konzultace s námi (vhodnost doby užívání, dávkování) začněte užívat i přípravky Tiens, a jak nám vypovídá naše zkušenost – časem vám po kontrolních vyšetřeních a zjištěných zlepšujících se hodnotách lékař sám doporučí postupně dávky léků snížit, případně léky zcela vysadit.

Přírodní přípravky Tiens nemohou odborné vyšetření a odbornou léčbu lékařem nahradit - nesnižujte si dávku léků nebo inzulinu bez souhlasu lékaře.

Přírodní produkty Tiens urychlují proces uzdravování, dodávají energii, posilují imunitní systém, pomáhají obnovovat střevní mikroflóru a zlepšují vstřebávání živin.

Podrobnější charakteristika BADů ZDE

Jak se liší přírodní produkty Tiens od produktů jiných společností?

Biologicky aktivní doplňky stravy (BADy) společnosti Tiens disponují dostatečně širokým spektrem působení a jsou vyvážené na energetické úrovni (harmonie mezi JIN a JANG).

Jsou vyráběny na základě tisícileté zkušenosti východní medicíny pomocí nejnovějších biotechnologií z rostlin, ze živých organizmů a minerálů. Jedná se převážně o starodávné čínské a tibetské císařské receptury. BADy Tiens mají v sobě zakomponovaný vyrovnaný soubor mikroelementů, vitamínů, přírodních antioxidantů a dalších biologicky aktivních látek, které umožňují obnovit normální činnost buněk organizmu, v důsledku čeho za nějaký čas zmizí samo onemocnění a jeho vnější projevy (dochází k obnovení všech buněk v lidském organizmu). Díky zvláštní technologii výroby se komponenty BADů dostávají v nepoškozené podobě do všech „koutků“ organizmu.

Předkládané produkty jsou certifikované ve 190 zemích světa. Produkce Tiens (dříve TianShi) vlastní mezinárodní certifikát kvality ISO 9000 – 9002, FDA U.S.A., GMP, které potvrzují na celém světě nejvyšší kvalitu produkce. Korporace obdržela 15 zlatých medailí od Světové zdravotnické organizace (WHO) za vynikající léčebné vlastnosti produktů a přístrojů. Společnost byla jako jediná mezi síťovými společnostmi zapsána v r. 2001 do Zlaté knihy Ruska. Produkce byla odměněna cenou Celosvětové organizace ochrany zdraví.

V roce 2002 byla společnost uznána za oficiálního dodavatele OSN a jako první společnost na světě se stala členem Centra programů OSN. Rada pro ekologickou bezpečnost OSN a Mezinárodní akademie pro ekologickou bezpečnost udělila skupině Tiens čestný titul nejlepší podnik v oblasti mezinárodní ekologické bezpečnosti.

Celá produkce Tiens je vyrobena bez použití antiseptických a konzervačních prostředků, při současném zachování dlouhé doby použitelnosti (až 18 měsíců). Používá se v rámci biotických dávek (větších než homeopatické a menších než farmakologické dávky), nemajíc prakticky žádné kontraindikace. Při správném používání BADů Tiens není fakticky žádná nemoc, při které by nebyly efektivní.

Proč začít obnovu zdraví očistou organizmu (střev) a kdy nejlépe?

Jednak proto, že střeva jsou důležitým orgánem imunitního systému a rozhodují do značné míry o tom, jestli máme problémy s trávením, ale i o tom, jak se do těla vstřebávají důležité živiny a jak se celkově cítíme. A navíc jsou usazeniny ve výchlipkách střevních stěn rizikovým faktorem pro vznik závažných, život ohrožujících problémů (zánětů, střevní neprůchodnosti či rakoviny).

Východní moudrost říká, že "rakovina pochází z tlustého střeva", a dodává, že jakmile své tělo důkladně očistíme, 50% všech zdravotních problémů zmizí.

Vnější očista je naprosto běžnou součástí životního stylu, avšak ještě důležitější očista vnitřní je zanedbávána a běžný člověk si její nutnost většinou ani neuvědomuje. A tak v sobě nosí několik kilogramů odpadních toxických látek, které otravují jeho tělo a způsobují nemoci.

Zkuste si odpovědět na následující otázky: Cítíte se unavení a vyčerpaní? Trápí vás často nachlazení, bolesti hlavy, vysoký tlak,cholesterol, máte problémy se zažíváním? Špatně spíte? Nejste spokojeni se stavem své pokožky? Přibíráte na váze, aniž byste výrazně změnili své stravovací návyky nebo se vám nedaří zhubnout? Pokud jste alespoň na některou z otázek odpověděli kladně, je to signál, že vaše tělo může být nadměrně zatížené toxickými zplodinami, oslabené zimními nájezdy virů, bakterií i následnou antibiotickou léčbou - zkrátka, že potřebuje pročistit.

Odborníci doporučují očistu střev provádět alespoň jednou za rok, nejlépe dvakrát - a sice na jaře a na podzim. Ale začít s "úklidem" těla se dá kdykoliv...

Další informace k očistě (detoxikaci) organizmu ZDE

Jak mohu dále prospět svému tělu, když už proběhla očista?

Poté, co jsme zbavili tělo škodlivých látek, musí logicky následovat další krok - doplnění látek potřebných - minerálů a vitamínů. Mnohdy se totiž stává, že kvůli zanesení organizmu se potřebné vitamíny, minerály ani další důležité živiny z potravy a potravinových doplňků řádně nevstřebávají (dochází k plýtvání těmito cennými látkami). Naše buňky potřebují ke svému správnému fungování  přírodních výživných látek velké množství. Teprve když máme buňky očištěné a vyživené, jsou schopny se chránit.

Více informací o doplnění minerálů a vitamínů ZDE

 
Copyright © 2024 Čínská přírodní medicína-bylinky na chronické i akutní zdravotní potíže. Všechna práva vyhrazena.
Design by 4feet.cz.