Charakteristika biologicky aktivních doplňků výživy Tiens

c.kniha-akupunktura

Biologicky aktivní doplňky výživy (BADy) Tiens jsou exkluzivní, na světě nemají konkurenci. Jsou vyráběny na základě receptů tradiční čínské a tibetské medicíny (některé receptury jsou staré až 5000 let) pomocí nejnovějších technologií bioinženýrství z rostlin, ze živých organismů a minerálů.

Mají mezinárodní certifikát kvality ISO 9000 – 9002, FDA U.S.A., GMP, získaly nejvyšší ocenění Ministerstva zdravotnictví České a Slovenské republiky i dalších zemí, mají potvrzení o registraci, číslo, které je v souladu s mezinárodní registrací a certifikací.

Rovněž mají nejlepší doporučení od Světové zdravotnické organizace – získaly 15 zlatých medailí za vynikající léčebné vlastnosti produktů a přístrojů, a v r. 2002 byla také společnost Tiens (dříve TianShi) uznána za oficiálního dodavatele OSN.

Produkty Tiens jsou širokospektrální a životně důležité. Jsou pohodlné při užívání a nemají vedlejší účinky léků, neobsahují stimulátory (např. kofein) a hormony. Nemají tendenci k hromadění se v organizmu a  k návykovosti. Mají prodlouženou dobu účinku (prolongaci), tzn. že jejich efekt přetrvává od doby užívání několik měsíců. Jsou použitelné při jakékoliv nemoci a v jakémkoliv věku, zdravým lidem se doporučují na prevenci. Jsou mnohofunkční ve svém působení na organizmus (např. při nedostatku vápníku vznikají stovky onemocnění a už při použití jedné dávky Biokalcia se asi 30% z nich odstraní).

Kombinují se jeden s druhým ve vzájemných poměrech, a také se syntetickými léky.

Mohou se kombinovat také s fyto- a homeopatickými preparáty.

Obsahují množství aminokyselin, vitamínů, minerálů, mikroelementů, jsou bohaté na kolageny a fosfoproteidy.

Mají vysoký obsah kalcia, které se lehce vstřebává (procento vstřebávání je až 95-98%), protože je kalcium stabilizované na úrovni iontů. Více důležitých informací o biologickém vápníku Tiens ZDE

Disponují normální kyselo-alkalickou rovnováhou (pH = 7,0 - 7,4), podporují zásaditost organizmu. Neutrální pH = 7,0. Při posunutí pH na alkalickou stranu (pH větší než 7) dochází ke zvýšenému osvojování volného kyslíku, což zabraňuje vzniku a rozmnožení virů, bakterií, plísní a rakovinovému bujení buněk.

Odstraňují disharmonii organizmu, obnovují rovnováhu životních sil (koordinují soulad mezi zápornou                a kladnou energetickou silou, tzn. mezi JIN a JANG).

Produkce s ozdravovacími vlastnostmi společnosti Tiens se skládá z přípravků, které snižují lipidy (tuky), zlepšují činnost trávicího ústrojí a zpomalují procesy stárnutí, ale působí i na procesy neodvratného charakteru při takových nemocech, jako jsou srdečně-cévní, onkologické, diabetes, nedostatek imunity       a  v celé řadě dalších onemocnění, které západní medicína považuje za nevyléčitelné. Rovněž odstraňují komplikace a vedlejší účinky po použití některých léků.

Spektrum použití BADů Tiens je mnohostranné. Je to především očista organizmu od jedů - toxinů a jiných škodlivin, očista od radiace (byla dokázána u obyvatel Ukrajiny následkem katastrofy v Černobylu), zvýšení imunity organizmu, dietologie a správné stravování, korekce váhy, zvýšení energie…

 
Copyright © 2024 Čínská přírodní medicína-bylinky na chronické i akutní zdravotní potíže. Všechna práva vyhrazena.
Design by 4feet.cz.