Omega 3
Omega-3

 

Tiens OMEGA 3 - Rybí tuk      s Rakytníkem řešetlákovým  a vitamínem E


Tiens Omega-3 je velmi kvalitní doplněk stravy, jde o jediný produkt na trhu s exkluzivní a vyváženou kombinací pro organismus nezbytných esenciálních mastných kyselin Omega 3,  oleje rakytníku řešetlákového a vitaminu E, snadno se vstřebává a je doporučován za účelem dodávání živin tělu, čímž je zajištěno jeho správné fungování.  Neobsahuje lepek, takže je bezpečný pro lidi, kteří jsou na bezlepkové dietě kvůli celiakii nebo alergii na pšenici. Tiens Omega -3 neobsahuje laktózu. Laktóza se používá jako plnidlo mnoha potravinových doplňků, které jsou dostupné na trhu. A neobsahuje ani konzervační látky.

Základní složení přípravku: 300 mg nenasycené mastné kyseliny Omega 3, 150 mg olej z rakytníku řešetlákového, 0,5 mg Vitamin E, 0,225 mg Karotenoidy

Omega-3 mastné kyseliny patří do skupiny esenciálních=nezbytných mastných kyselin (EFA). Zejména hodnotné Omega 3 mastné kyseliny jsou EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová).

Rybí olej je považován za nejlepší zdroj mastných kyselin, jelikož obsahuje jak DHA, tak EPA. A navíc obsahuje vitaminy A a D, které jsou cenné pro lidské tělo. Omega kyseliny hrají důležitou roli i u dětí a dospívajících. Lidské tělo neumí samo vyrobit tyto mastné kyseliny, proto je musíme do našeho těla doplňovat - jejich nedostatek může vyústit v různé nemoci.

Hlavní přínosy pro organismus:

- posiluje kardiovaskulární systém - srdce, cévy

- snižuje krevní tlak (hlavně u osob s neléčeným vysokým tlakem)

- zlepšuje funkce mozku, paměť a funkce nervového systému

- pomáhá při hojení ran, léčbě akné, ekzémů

- podporuje smyslové vnímání , zejména však funkce očí

- protizánětlivé účinky ( i záněty kloubů)

- redukuje poškození kůže, pomáhá snižovat vliv UV záření  (předchází vráskám a oddaluje proces stárnutí kůže)

- posiluje imunitní systém a vlastní obranyschopnost organismu

Mořské ryby, které jsou nejlepším zdrojem Omega 3, jsou často kontaminovány těžkými kovy, jako je např. rtuť (hlavně u tuňáka a lososa). Děti a těhotné ženy by je neměly jíst častěji než jednou týdně. Proto je doporučováno vyhovět požadavkům těla na Omega 3 kyseliny doplňkem stravy Tiens Omega-3.

TIENS Omega 3 je velmi kvalitním doplňkem stravy, jehož složení kombinuje nutriční přínosy rybího oleje, oleje rakytníku řešetlákového a vitaminu E.  Toto dobře vyvážené složení umožňuje snadné vstřebávání, a navíc má mnoho přínosů pro naše zdraví.  Hlavní přísadou TIENS Omega-3 je rybí olej. Je to cenná a nenahraditelná složka naší stravy. Neobsahuje lepek, laktózu a konzervační látky.

Dávkování: 1 kapsle 2x denně během jídla. Není určeno pro děti do tří let.

Balení: 50 kapslí

.