Multivitaminová kosmetika GINSENG s ženšenem a kyselinou hyaluronovou
Ginseng_Skin_care_series-4


ŽENŠEN - tajemství krásy všech dob

Odborníkům z oddělení vědy a výzkumu společnosti Tiens se za pomoci nanotechnologie podařilo z přírodního, pečlivě vybraného prvotřídního ženšenu, rostoucího až ve vzdálené oblasti Changbaiských hor, oddělit malou molekulu panaxosidu o koncentraci až 90% účinné látky, takže pokožka může přírodní živinu plně absorbovat.

Panaxosid - síla anti-oxidace může aktivovat buňky, které zajišťují elasticitu kůže. Panaxosid také dodává pokožce energii. Urychluje metabolismus pokožky a mikrocirkulaci krve, pomáhá odstranit černé tečky a rozzářit pleť. Vyvažuje výživu a zásoby vody v kožní vrstvě a zabraňuje ztrátě vlhkosti. Obsahuje přírodní konvergenční faktory, které pomáhají vypnout pokožku, ta je pak zároveň jemná i hebká.

Nejlepší léta ubíhají rychle...Působení vnějšího prostředí, především ultrafialové sluneční záření, způsobuje ztrátu elasticity a pevnosti pokožky a v důsledku toho dochází k prohloubení vrásek kolem očí a úst. Metabolismus pokožky se zpomaluje, volné radikály nemohou být účinně odstraněny a škára nemůže být dostatečně zásobována potřebnou výživou.

Je čas dodat pokožce správnou a zdravou péči - složení multivitaminových přípravků je následující:

Ženšen - známý jako Král všech bylin - je v Číně prvotřídní léčivou bylinou. Kořen je sladký, chuť jemná, lehce nahořklá. Reguluje dýchací funkce, výživu krve a celého těla, a zklidňuje nervy. Již ve starověkých dobách, kdy neexistovaly salóny krásy a kosmetické přípravky péče o pleť, věděly vznešené dámy, jak pěstovat a udržovat pokožku pomocí přírodních bylinek jako je ženšen, který pleť zjemňuje a změkčuje.

KYSELINA HYALURONOVÁ - je hlavním kompozičním prvkem kožní tkáně a zdrojem vitality buněk. Má vynikající schopnosti udržet vlhkost pokožky (1g hyaluronové kyseliny dokáže zadržet až 500 cc molekul vody), ale také dokáže urychlovat tvorbu kožních buněk a kolagenu, a tím zvyšuje vlhkost a pevnost pokožky.

Heřmánkový esenciální olej - získaný z květu heřmánku má zklidňující, tišící a hojivé účinky. Zlepšuje schopnost pokožky odolávat působení vnějšího prostředí.

Vitamin E - pomáhá odolávat vlivům volných radikálů z vnějšího prostředí znečištěného výfukovými plyny a smogem, působí proti negativnímu dopadu slunečního záření a stresu, udržuje základní funkce kožních buněk a zpomaluje tak proces stárnutí.

Vitamin B5 - vytváří a obnovuje na povrchu pokožky ochrannou vrstvu, čímž posiluje celkovou obranyschopnost pokožky, zamezuje tvorbě vrásek, oživuje a zlepšuje kvalitu pleti a zbaví vás suché a nezdravě vypadající pleti.

Přírodní aminokyseliny - mají jako hydratační činitel největší vliv. Jsou důležitým prvkem při hydrataci nejsvrchnější rohovité vrstvy pokožky. Obsah aminokyselin ovlivňuje stav vlhkosti kůže.

Částečky luffy - pečlivě vybrané částice přírodní luffy snadno a jemně čistí pokožku, urychlují její metabolismus, odstrańují její svrchní stárnoucí vrstvu a usnadňují vstřebávání živin.

Přírodní glukan - pomáhá urychlovat vytváření kolagenu a elastinu, a tím zpomaluje proces stárnutí. Pomáhá také bránit stárnutí kožních buněk vlivem slunečního záření, účinně působí na regeneraci pokožky, potlačuje zarudnutí kůže při spálení sluncem a urychluje obnovu postižené tkáně.

Multivitaminová kosmetika GINSENG je určena především :

- těm, kteří mají suchou pokožku
- těm, kteří mají matnou, hrubou a nevyváženou pokožku bez lesku
- těm, kteří mají ochablou pokožku a vrásčitou pleť
- pro pokožku nadmíru vystavovanou slunečním paprskům jako prevence proti stárnutí vlivem slunečního záření
- pro zlepšení obranyschopnosti a celkové vitality pokožky

mlko

 

Multivitaminové čistící pleťové mléko s obsahem ženšenu

Jemně a bez podráždění odstraňuje kožní maz, nečistoty a svrchní stárnoucí vrstvy kůže. Obsahuje panaxosid a přírodní aminokyselinu, dodává pokožce velké množství potřebných živin a dále také zlepšuje metabolismus povrchových buněk, čímž Vaši pleť přirozeně čistí.


Způsob aplikace: Naneste na obličej, jemně vmasírujte a posléze dobře opláchněte vodou.

Složení: Aqua, Glycerine, Paraffinum liquidum, Cocamidopropyl betaine, Octyl palmitate, Octadecyl alcohol, Luffa cylindrica, Panax ginseng, Camomile Recutita, Methyldibromo glutaronitrile & phenoxyethanol. Obsah - 100 g

 

cpm-voda zensen

Multivitaminová čistící voda s obsahem ženšenu pro zjemnění pleti

Tento přípravek obsahuje vitamíny, přírodní heřmánkový esenciální olej a aminokyseliny, které udržují přirozené PH pokožky, stahují póry a posilují pleť. Tento přípravek hydratuje pokožku a činí ji tak přirozeně jemnou.

Způsob aplikace: Po důkladném vyčištění pleti naneste přípravek pomocí vatového polštářku na obličej jemným masírováním směrem nahoru, dokud se úplně nevstřebá.

Složení: Aqua, Glycerin, 1-methylhydantoine-2-imide, Sodium hyaluronoic acid, VB5, Panax ginseng, Camomile Recutita, Methyldibromo glutaronitrile & phenoxyethanol. Obsah - 100 g

cpm-ocni krem zensen

Multivitaminový oční krém s obsahem ženšenu

Pomáhá urychlit mikrocirkulaci krve v okolí očí, redukovat vrásky a tmavé kruhy pod očima, aktivuje buňky hluboko ve spodních vrstvách pokožky a vypíná pleť kolem očí.

Způsob aplikace: Po použití čistícího pleťového mléka a pleťové vody naneste odpovídající množství očního krému na oční víčka a jemně vmasírujte směrem od spodních víček tak, aby se krém dobře vstřebal.

Složení: Aqua, Glycerin, Caprylic/capric triglyceride, Octadecyl alcohol, VE, Sodium hyaluronoic acid, Panax ginseng, Camomile Recutita, Methyldibromo glutaronitrile & phenoxyethanol. Obsah - 15 g


cpm-krem zensen

Multivitaminový krém s obsahem ženšenu

Proniká hluboko do pokožky, aby dodal pleti živiny a zvýšil aktivitu kožních buněk. Vyhlazuje suchou a drsnou pokožku. Přírodní glukan, obsažený v tomto krému, pomáhá odolávat stárnutí pleti vlivem slunečního záření a chrání pokožku. Rychle se vstřebává, pomáhá udržet vlhkost, dodává lesk a revitalizuje pokožku.

Způsob aplikace: Po použití čistícího pleťového mléka, vody a očního krému naneste na obličej a jemně vmasírujte směrem nahoru.

Složení: Aqua, Glycerin, Octadecyl alcohol, Caprylic/capric triglyceride, Octyl palmitate, Hydrogenated polydecence, Dimethicone, 1-methylhydantoine-2-imide, VE, VB5, Sodium Hyaluronate, Panax ginseng, Camomile Recutita, Methyldibromo glutaronitrile & phenoxyethanol. Obsah - 50g.


cpm-esence zensen

Multivitaminová esence s obsahem ženšenu

Harmonizuje pokožku a umožňuje její výživu až do hloubky. Redukuje vrásky, zpevňuje a zajišťuje elasticitu. Během dne chrání, v noci regeneruje. Zjemňuje pleť a dodává pocit mládí a svěžesti.

Způsob aplikace: Během dne nebo večera aplikujte na čistý obličej.

Složení: Aqua, Glycerin, Octadecyl alcohol, Caprylic/capric triglyceride, Octyl palmitate, Squalane, Dimethicone, 1-methylhydantoine-2-imide, VE, VB5, Sodium hyaluronoic acid, Panax ginseng, Camomile Recutita, Methyldibromo glutaronitrile & phenoxyethanol. Obsah - 30g.

cpm-nocni krem zensen

Multivitaminový hydratační noční krém s obsahem ženšenu

Obsahuje mnoho zvlhčujících látek, jako kyselinu hyaluronovou, vitamin B5, vitamin E, které udržují vlhkost pleti, pomáhají odstraňovat tmavé pigmentové skvrny a vyrovnávat nerovnosti a nedostatky pleti. Zpevňuje pokožku a proniká do hloubky, čímž vytváří vrstvu, která zlepšuje zvlhčení kožních buněk a elasticitu kůže a podporuje metabolismus povrchových buněk pokožky.

Způsob aplikace: Večer po vyčištění pleti naneste na obličej a masírujte, dokud se nevstřebá. Zajistíte tak Vaší pleti regeneraci a zvlhčení po celou noc.Použití: Po použití pleťového mléka, pleťové vody a očního krému naneste noční krém rovnoměrně na obličej a krk a lehce masírujte, než se krém vstřebá.

Složení: Aqua, Glycerine, Caprylic/capric triglyceride, Octyl palmitate, Octadecyl alcohol, Dimethicone, 1-methylhydantoine-2-imide, VE, Sodium hyaluronoic acid, VB5, Panax ginseng, Camomile Recutita, Methyldibromo glutaronitrile & phenoxyethanol. Obsah - 100 g

 

Je čas dodat pokožce správnou a zdravou péči - dodejte touto multivitamínovou kosmetikou Vaší pleti mladistvou svěžest a jemnost - dodejte jí vitalitu!